पाँच हजारवाला काण्ड,ड्राइभर सम्पर्कमा आए(भिडियो हेर्नुहोस्)

समाचार

धरान उपमहानगर पालिका 11 पानीट्यांकी बस्ने शान्ति चौधरीको घट्ना अहिले बाहिर आएको छ । एक छोरा र एक छोरी कि आमा शान्ति आफ्नो जेठो श्रीमानले सौता लिएर आएपछि गत दस वर्षदेखि फाल्टै डेरा गरि बस्दै आएकी थिइन । अर्काको घरमा कपडा धोएर बिहान बेलुका छक टार्दै आएकी शान्तिलाई सुनसरी, पुरानो बकलौरी का युवराज बस्नेतले आफ्नो प्रेममा फसाउन थाले । सधै फोनमा बिहे गरौ मेरि श्रीमतिले छोडेर अर्कै सग बिहे गरि सकेकी र आफ्नो एक छोरी भएको जस्को बिजोक भएको कुरा सधै सुनाउथे । तर शान्तिले आफू दुई छोराछोरी भएको र अर्काको घरमा काम गरेर बसेकोले बिहे गर्न नसक्न्ने पटक पटक भने पनि युवराजले आफू बिहे गरेर पाल्ने अरुकोमा काम गर्न नपर्ने भन्दै उनलाइ बिहे गर्न बारम्बार भनी रहे ।

सोही क्रममा गत बैशाख एक गते उनिहरुबिच भेट भयो र तीन गते शान्तिले बिहे गरेर युवराजको घर गइन । तर घर गएको भोलिपल्टै शान्तिलाई कु’टपि’ट गरेको बताइन । जे जस्तो भए पनि अब बिहे गरेर आएकै हो भनेर सहेर बसेकि शान्तिलाई तीन महिना सगै बसे पछि उनका श्रीमान युवराजले पुन धरान उनी पहिले बसेकै ठाउँ लिएर आए, त्यहा चार पाँच दिन सगै बसेर युवराज हिडे । शान्ति अहिले पाँच महिनाकी गर्भवती छिन । तर अहिले उनका श्रीमान भने उनलाइ छोडेर हिडेका छन ।

युवराजकि जेठी श्रीमती बिदेश गएको र बिदेश मै हुन जेल आफू सग बसेको उनकी जेठे श्रीमती फर्किने भए पछि आफुलाइ यता ल्याएको कुरा उनले पछि थाहा पाएको शान्तिले बताइन । युवराजले भने पहिले आफ्नी श्रीमतीले आफुलाइ छोडेर अर्कै सगँ बिहे गरेको भनेर शान्तिसगँ झुट बोलेको बताइन ।अहिले शान्तिलाई युवराज र उनकी जेठी श्रीमतिले पे’टको ब’च्चा फा’ल्न बारम्बार धम्की दिने गरेको शान्तिले बताइन । यदि त्यसो नगरे मा’रे’र फा’ल्दिने समेत ध’म्की दिने गरेकी उनले बताइन ।

नेपालको कानुनअनुसार अहिले जेठी श्रीमतिको अनुमती बिना कान्छी श्रीमतिको विवाहदर्ता गर्न नमिल्ने भन्ने छ । शान्ति भने यो बारेमा आफुलाइ जानकारी नभएको बताउछीन । शान्तिले आफ्नो पहिलो श्रीमान सगँ पनि कानुनी रुपमा सम्बन्ध बिच्छेद गरेकी छैनन । उता बिहे गर्ने बेलामा यो कुरा राख्दा युवराजले त्यस्तो केही नपर्ने आफ्नो पनि डिभोर्सको कागज नभएको तर आफुले बिहेदर्ता बनाउने आश्वासन दिएको बताइन । तर आफुलाइ अर्को बिहेदर्ता गर्न पहिलेकोसगँ डिभोर्स हुनु पर्ने थाहा नभएको बताइन ।

आफुलाइ केहिदिन अगाडी पनि धरान आएर कु’टपि’ट गरि गएको शान्तिले बताइन । उनलाइ अहिले युवराजले खाना, खर्छ इत्यादि केही पनि नदिएको र फोन पनि नउठाउने गरेको बताइन । केही दिन अगाडि आएर युवराजले उनलाइ यदि छोरा भए पाँच हजार बक्सिस दिने तर छोरी भए कु’ट’पि’ट गरि मा’रे’र फालिदिने भन्दै धम्काएर गएको शान्तिले बताइन । युवराजलाइ सम्पर्क गर्दा आफु अहिले काठमाडौ गएको र फर्के पछि आउने भन्दै शान्तिको बारेमा कुरा गर्न खोज्दा फोन काटिदिए ।

अहिले भने उनका श्रीमान भेटिएका छन । उनी शान्तिलाई आफ्नो नागरिता र सिम त्यहा छोडिएकोले नागरिता र सिम लिएर कसैलाइ साथमा नलिइ आइज भन्दै नजिकैको जङ्गलमा बोलाएका थिए । तर शान्तिले भने मिडियामा खबर गरेर साथमा लिएर गइन । अहिले युवराज भने आफू शान्ती सगै बस्न आएको बताउछन । साथै शान्तिले जे जति आरोप लगाएकी छन त्यो झुटो हो भन्दै अस्विकार गरे र आफू शान्ति सगैँ आफ्नी जेठी श्रीमतीलाई पनि मिलाएर राख्न आएको बताउछन । तर शान्ति भने अझै पनि बिश्वास गर्न भने नसक्ने बताउछिँन ।

शान्ति भने उस्को जेठी श्रीमती मिलेर बस्न नमान्ने बताउछिन । अझै पनि युवराजकि जेठी श्रीमतीले आफुलाई विभिन्न आरोप लगाउदै मेरो श्रीमानलाई छोड भन्दै धम्की दिने गरेको र श्रीमानसगँ बोल्दा पनि फोन खोसेर काट्दिने गरेको बताइन । श्रीमानलाइ फसाएर बेइज्जत गरेको, दुई लाख पैसा खाएको, साथै उक्त पेटको बच्चा पनि अरु कसैको आरोप लगाउदै धम्की दिने गरेको उनले बताइन । तर श्रीमानले भने यो बारेमा कुनै जवाफ दिएनन । शान्तीलाई उस्को नियतमा संका आफुलाई भएको भन्दै फेरि पनि यस्तै दुख दिने भन्दै आफू र आफ्नो बच्चाको लागि न्याय खोजेको बताइन । (तल भिडियो हेर्नुस)